KLASTER FIRM INFORMATYCZNYCH
POLSKI WSCHODNIEJ

Aktualności - informacje z Klastra IT i branży informatycznej

Rzeszów Dla Medyków - łączymy siły w walce z koronawirusem

30-03-2020

Akcja wystartowała dzięki zbiórce pieniędzy wśród firm zrzeszonych w klastrze. W kolejnym kroku odpaliliśmy zbiórkę na zrzutka.pl, aby pomóc mógł każdy:

 

https://zrzutka.pl/ygp2yz

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to nie czekaj na kolejną pandemię. Może być za późno...

 

Nasza inicjatywa zatacza coraz szersze kręgi. Koordynujemy obecnie produkcję na ponad 50 drukarkach 3D. Można się do nas zwrócić po filament niezbędny do pracy i konsultacje techniczne.

Dołączają się do nas kolejne podmioty gotowe nieść wsparcie.

Firma Hammerland Design opracowała swoją autorską wersję przyłbicy ochronnej wykonanej częściowo z PET (szybka) a częściowo z Polipropylenu (mocowanie). Nadają się świetnie do pracy ratowników medycznych. Otrzymujemy materiał do produkcji od sponsorów. Do transportu materiałów i gotowych przyłbic firma 4Mobility udostępniła nam swoje samochody elektryczne.

 

Do tej pory przekazaliśmy do placówek medycznych ponad 2 300 przyłbic. Cały czas skalujemy projekt, aby było ich jeszcze więcej. Zapotrzebowanie szpitali i POZ-ów jest ogromne.

 

Więcej na temat naszej akcji znajdziesz tu: http://drukujemydlamedykow.pl/

 

Podobne news
Realizacja: Ideo, Powered by: CMS Edito
Wszelkie prawa zastrzeżone KlasterIT - Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej | ul. Hanasiewicza 19, pok. 12, Rzeszów, Podkarpacie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013